Broneeri online Kinkekaart
Käte- ja jalgade hoolitsused

Klassikaline maniküür 50 min / 27 €

Klassikaline maniküür sisaldab kõiki käte- ja küünehoolitsuse etappe, mis muudavad käed hoolitsetuks ja kauniks. Hoolitsuses on naturaalsete koostisosadega aromaatsed õlid ja kreemid ning kaasaegse tarbija rõõmuks kasutatakse vegan- küünelakke.

Herb signatuur: jojoba, argaania, avokaado, mandariin

Maniküür geellakiga 60 min / 33 €

Kaasaegse naise mugav hoolitsus, mis annab korrektse ja hoolitsetud väljanägemise pikemaks ajaks. Maniküür järgib spetsiaalset metoodikat, et küüneplaat oleks püsilaki jaoks ettevalmistatud. Geellakid erinevad tavalakkidest püsivuse poolest ja samuti on nende värvipigmendid erksamad. Korrektse maniküüri tulemus kestab orienteeruvalt 2-3 nädalat ja seejärel tuleb geellakk eemaldada spetsiaalse hooldusvahendiga, et küüneplaat ei kahjustuks.

Herb signatuur: jojoba, argaania, avokaado, aaloe

Premium maniküür 75 min / 38 €

Hooldus sisaldab klassikalist maniküüri ja hellitavat heaoluhooldust. Vastavalt naha nõudlikkusele valime sobivad hoolitsusvahendid. Õrnatoimelised koorijad muudavad naha siidiseks ja sügavniisutav mask noorendab ja taastab naha elastsuse. Hoolduse muudab täiuslikuks põhjalik massaaž ja soovi korral ka küüned lakitakse.

Herb signatuur: mandariin, suhkruroog, apelsin

Kuuma õliga kätehoolitsus 45 min / 28 €

Hoolitsus sobib ideaalselt külmal aastaajal või stressis ja kuiva naha puhul. Apelsinilõhnaline aromaatne kuuma õli kätehoolitsus turgutab kuivi käsi ja küünenahkasid ning pehmendab ja toidab ka kõige nõudlikumat nahka. Kuivad ja haprad küüned saavad toidetud ja lõõgastust pakub rituaalne kätemassaaž. Samal päeval ei soovita küüsi lakiga katta.

Herb signatuur: mandariin, kurk, aaloe

Parafiinihoolitsus kätele 20 min / 19 €

Parafiinihoolitsus kätele on suurepärane kiirabi kuiva ja kareda naha korral. Samuti toimib soe parafiin hästi liigesvaeguste korral. Hoolitsuse järgselt on nahk pehme, sügavalt toidetud ja niisutatud.

Herb signatuur: lavendel

Klassikaline pediküür 70 min / 37 €

Klassikaline pediküür on jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiliselt ilus ja korrektne välimus. Hoolitsus algab sooja aroomiteraapilise jalavanniga, et lõõgastuda ja nahka pehmendada. Seejärel korrastatakse küüned ja hooldatakse nahapaksendid. Massaaž on pediküüri oluline osa, pinged vähenevad ja hooldav jalakreem taaselustab nahka. Soovi korral lakitakse küüned vegan-lakiga.

Herb signatuur: mänd, mandariin, teepuu, viinamari

Esteetiline jalaravi 70 min / 42 €

Esteetiline jalaravi on jalahoolitsus, mille käigus antakse jalgadele esteetiliselt ilus ja korrektne välimus. Hoolitsus algab sooja aroomiteraapilise jalavanniga, et lõõgastuda ja nahka pehmendada. Protseduuri käigus eemaldatakse taldadelt nahapaksendid, korrastatakse varbaküüned ja vajadusel koostatakse individuaalne jalgade hooldusplaan. Erinevalt tavapediküürist on esteetiline jalaravi personaalsem ja keskendub eelkõige jalgade tervislikkusele ja heaolule. Sobib suurepäraselt nii meestele kui naistele. Lakkimine selle teenuse juurde ei kuulu.

Herb signatuur: teepuu, apelsin, saialill

Idamaine jalatallamassaaž 60 min / 42 €

Idamaine jalatallamassaaž sobib hästi stressi ja vaimse väsimuse vastu, samuti aitab see leevendada mitmeid terviseprobleeme. Hoolitsus algab lõõgastava jalavanniga, millele järgneb aromaatse ja kerget õhetusttekitava palsamiga massaaž.

Herb signatuur: piparmünt, lavendel, kummel

Pediküür geellakiga 75 min / 42 €

Kaasaegse naise mugav jalahoolitsus, mis annab korrektse ja hoolitsetud väljanägemise pikemaks ajaks. Geellakid erinevad tavalakkidest püsivuse poolest ja samuti on nende värvipigmendid erksamad. Korrektse pediküüri tulemus kestab tavapäraselt 4 nädalat ja seejärel tuleb geellakk eemaldada spetsiaalse hooldusvahendiga, et küüneplaat ei kahjustuks.

Herb signatuur: mandariin, aaloe, viinamari

Premium pediküür 90 min / 46 €

Jalahoolitsus sisaldab klassikalist pediküüri ja hellitavat heaoluhooldust. Luksuslik hoolitsus algab aroomiteraapilise ja nahka pehmendava jalavanniga. Seejärel korrastatakse küüned ja küünenahad. Vastavalt naha nõudlikkusele valime sobivad hoolitsusvahendid. Tõhus koorija muudab naha siidiseks ja sügavniisutav mask noorendab ja taastab naha elastsuse. Hoolitsuse muudab täiuslikuks põhjalik massaaž, mis aitab pingeid maandada ja lõõgastudes end hästi tunda. Hoolitsuse tulemuseks on kerged ja kaunid jalad.

Herb signatuur: aaloe, mandariin, sheavõi, kukui, viinamari

Parafiinihoolitsus jalgadele 20 min / 19 €

Parafiinihoolitsus jalgadele on suurepärane kiirabi kuiva ja kareda naha korral. Samuti toimib soe parafiin hästi liigesvaeguste korral. Hoolitsuse järgselt on nahk pehme, sügavalt toidetud ja niisutatud.

Herb signatuur: teepuu

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info NÕUSTUN