Broneeri online Kinkekaart

Suvi on käes, puhkused täies hoos ja loomulikult soovivad kõik head ja värsked välja näha. Seetõttu oleme Herb Spas välja valinud Top 3 hoolitsust, milleta oleks patt puhkusele minna.

 

Kui soovid suviti kergemat meiki kanda või sellest üldse loobuda, kuid väljanägemise arvelt järeleandmisi ei taha teha, siis kulub ära üks mõnus näohoolitsus. 

 

Hooajaline näohoolitsus “Sothy’s” (60 min / 65 €)

Antud hoolitsus sobib kõikidele nahatüüpidele ja nii naistele kui meestele. Igal hooajal on hoolduse toodetel kahe puuvilja isuäratav aroom. Koorimine, mask ja lõõgastav massaaž muudavad naha kirkaks. Kiire nahka hapnikuga rikastav hooajaline hooldus on heaks vahelduseks tavahooldustele, muutes naha värskeks.

Järgnev hoolitsus on tõeline kaks ühes pärl. Ühe korraga saavad hoolitsetud nii nägu kui keha ja meie juurest lahkud justkui uuena.

 

Herb® nimirituaal keha- ja näohoolitsus (70 min / 75 €)

Herb® nimirituaal on hoolitsusbukett kehale ja näole. Hoolitsuse juhatab sisse koorimine soola ja taimsete ekstraktidega, mis muudab nahapinna pehmeks ning soodustab massaažiõlis sisalduvate taimsete koostisosade paremat toimet. Rituaali muudab täiuslikuks turgutav vitamiinimask näole, mis pühib väsimuse märgid ja kingib nahale värske ilme.

Ning loomulikult ei tasu unustada ka oma käsi ja jalgu, sest need annavad kaunile ja hoolitsetud välimusele veel viimase lihvi.

 

Spaamaniküür  geellakkimisega (90 min / 50 €) ja spaapediküür geellakkimisega (115 min / 60 €)
Hooldus sisaldab klassikalist maniküüri/pediküüri ja hellitavat heaoluhooldust. Vastavalt naha nõudlikkusele valime sobivad hoolitsusvahendid. Õrnatoimelised koorijad muudavad naha siidiseks ja sügavniisutav mask noorendab ja taastab naha elastsuse. Hoolduse muudab täiuslikuks põhjalik massaaž ja ilus viimistlus geellakiga. 

 

Broneeringud & lisainfo: info@herbspa.ee / (+372) 733 7187 või broneeri hoolitsus SIIN

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info NÕUSTUN