Broneeri online Kinkekaart
Hoolitsused meestele

Herb® Homme, näohoolitsus meestele 60 min / 50 €

Homse väljanägemisega tegele täna! Näohoolitsus aitab vabaneda pingest ja stressist, korrigeerib kortsukesi ning pakub samaaegselt ka erakordset lõõgastust. Õrn puhastus ja täiuslik massaaž värskendavad naha jõuallikaid. Pinguldav seerum ja mask aitavad näolt siluda kortse ja argimuresid. Iga mees väärib tunnet, et tema nahk on värske, vormis ja hoolitsetud! Habe on osa mehelikkusest ja näohoolitsusel takistuseks ei ole.

Herb signatuur: iiris, puuvill, sarapuu, greip

Näo-, kaela- ja peamassaaž 30 min / 35 €

Näo- kaela- ja peamassaaž on ideaalne võimalus pingete leevendamiseks ja enesetunde parandamiseks. Massaaž võimaldab avastada enda jaoks sügavama tasandi, kus erinevad energiad üksteist vastastikku mõjutavad. Massaažil on sügav ja mitmekülgne kasulik toime, suureneb füüsiline ja vaimne jõudlus ning leevenevad unehäired ja suurenenud ärrituvus.

Herb signatuur: lavendel, päevalill, lagrits, kibuvits

Tšilline selja- ja turjamassaaž 30 min / 35 €

Selja- ja turjapiirkonda koguneb kõige enam pingeid ja selle leevenduseks on meestele kohandatud tõhus massaaž. Massaaživõtted rahustavad lihaspingeid ja üldine enesetunne paraneb. Täiuslikuks muudab hoolitsuse tšilline massaažipalsam, mis lõppnoodina aktiveerib verevarustust ja muudab olemise erksamaks.

Herb signatuur: lavendel, päevalill, kummel, tšilli

Käte- ja jalgade expresshoolitsus 75 min / 55 €

Mõistagi kuuluvad käte ja jalgade hoolitsused mehe igapäevaste ilurituaalide hulka! Vahelduseks kogeda Herb spaa hoolitsevaid käsi, annab võimaluse tulemust võrrelda. On ette tulnud juhuseid, kui küünte lõikamine, jalataldade silumine, pehmendav koorimine ja massaaž õnnestuvad spaas samahästi või isegi paremini. Lugupeetud mehed, tehke proovi!

Herb signatuur: mänd, mandariin, teepuu

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info NÕUSTUN