Broneeri online Kinkekaart

KAHEKESI KOOS

Herb Spas saad kõiki hoolitsusi nautida ka kahekesi, seega oleme valinud välja meie parimad hoolitsused, millega kaaslast üllatada:

 

 

Hooajaline näohoolitsus Sothys (60 min, 65€/in)

Sothyse hooajaline näohoolitsus sobib nii naistele kui meestele ja kõikidele nahatüüpidele. Igal hooajal on hoolduse toodetel kahe puuvilja isuäratav aroom. Koorimine, mask ja lõõgastav massaaž muudavad naha kirkaks. Kiire nahka hapnikuga rikastav hooajaline hooldus on heaks vahelduseks tavahooldustele, muutes naha säravalt värskeks.

Herb® nimirituaal keha- ja näohoolitsus (70min, 80€/in)

Herb® nimirituaal on hoolitsusbukett kehale ja näole. Hoolitsuse juhatab sisse koorimine soola ja taimsete ekstraktidega, mis muudab nahapinna pehmeks ning soodustab massaažiõlis sisalduvate taimsete koostisosade paremat toimet. Rituaali muudab täiuslikuks turgutav vitamiinimask näole, mis pühib väsimuse märgid ja kingib nahale värske ilme.

 

Herb® klassikaline massaaž (60 min, 50 €/in)

Taimsete aroomidega rikastatud massaažiõli muudab Herb Spa klassikalise massaaži meeleliseks ja nauditavaks. Massaaži käigus tegeletakse põhiosana manuaalse lihaste lõõgastamisega. Massaaž toimib nii lihastele, nahale, närvidele ja veresoontele ja omab olulist stressivastast toimet.

Spaamaniküür (75 min, 45€/in)

Spaamaniküür sisaldab klassikalist maniküüri ja hellitavat kätehoolitsust.  Õrnatoimelised koorijad muudavad naha siidiseks ja sügavniisutav mask noorendab ja taastab naha elastsuse. Hoolduse muudab täiuslikuks põhjalik massaaž ja soovi korral lakitakse ka küüned.

 

Spaapediküür (90 min, 55€/in)

Jalahoolitsus sisaldab klassikalist pediküüri ja hellitavat heaoluhoolitsust.  Luksuslik hoolitsus algab aroomiteraapilise ja nahka pehmendava jalavanniga, misjärel korrastatakse küüned ja küünenahad. Vastavalt naha nõudlusele valime sobivad hoolitsusvahendid ja kogu protseduuri muudab täiuslikuks põhjalik massaaž, mis aitab pingeid maandada ja lõõgastudes end hästi tunda.

 

Broneeringud & lisainfo: info@herbspa.ee / (+372) 733 7187 või saada päring SIIN

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info NÕUSTUN