Massaažid

Massaažid

Herb klassikaline massaaž 30 min / 26 €; 60 min / 38 €

Klassikaline massaaž on kõige laialdasemalt levinud massaažiliik ja seda nimetatakse ka Rootsi massaažiks. Massaaži käigus põhiosana tegeletakse manuaalse lihaste lõõgastamisega. Massaa ž toimib nii lihastele, nahale, närvidelejaveresoontelejaomaboluliststressivastasttoimet.HerbSpaklassikalistmassaažitehakse vastavalt kliendi soovile ja vajadusele kogu kehale, samuti on kohaldatav ka selja - ja turjamassaažiks. Oskuslikult läbiviidud massaaž lõõgastab ja annab heaolutunde. Massaažihoolitsuste vastunäidustusteks on pahaloomulised kasvajad, põletikud, vererõhu probleemid ja üldised raskemad haigused.

Herb signatuur: rosmariin, kummel, kibuvits, päevalill

Spordimassaaž 60 min / 42 €

Spordimassaaž on kohandatud massaažiliik, mis leevendab lihaspingeid ja parandab nahaalustes kudedes vereringet. Oskuslikult läbiviidud massaaž lõõgastab ja annab heaolutunde.

Herb signatuur: rosmariin, kummel, kibuvits, päevalill, tšilli

Meemassaaž 60 min / 42 €

Meemassaaž parandab verevarustust ja maandab lihaspingeid. Meega masseerimine aitab väljutada organismist jääkaineid ja stimuleerib naha aluskoe ning verevarustuse tööd.

Herb signatuur: kummel, ristikhein, sirel

Aroomimassaaž 60 min / 42 €; 80 min / 46 €

Aroomimassaaž on iidne ravikunst, kus massaaž ühendatakse taimedest saadud tervendava mõjuga. Eeterlikest õlidest tulenev keha, hinge ja vaimu turgutav massaa ž on aeglaste sujuvate liigutustega tõhus keha turgutaja. Massaaživõtted on õrnad kuid tõhusad ja kohanduvad ka kõige tundlikuma kliendi vajadustele.

Herb signatuur: mandariin, mänd, mandel, lavendel, sidrun, patchuli, ylang-ylang, kardemon

Šokolaadimassaaž 70 min / 60 €

Šokolaadil on rahustav ja lõõgastav toime. Aromaatne šokolaad mõjub tujutõstvalt ja vähendab stressitunnet. Massaaž nii kehale kui vaimule on pikalt olnud klientide lemmik ja kuulub kindlalt spaahoolitsuste klassika hulka. Hoolitsuse käigus viiaks läbi keha koorimine aromaatse kakao ja apelsiniseguse soolaga, millele järgneb sooja šokolaadiga massaaž ja hoolitsuse lõpetab lõõgastav dušš.

Herb signatuur: kakao, apelsiin, kookos, päevalill

Idamine jalatallamassaaž 60 min / 42 €

Idamaine jalatallamassaaž sobib hästi stressi ja vaimse väsimuse vastu, samuti aitab see leevendada mitmeid terviseprobleeme. Hoolitsus algab lõõgastava jalavanniga, millele järgneb aromaatse ja kerget õhetusttekitava palsamiga massaaž.

Herb signatuur: piparmünt, lavendel, kummel