Broneeri online Kinkekaart
Kinkekaardi ostutingimused

1. Tellimistingimused

 

Tingimuste ulatus ja kehtivus

 

1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna  herbspa.ee  (edaspidi Herb Spa  pood) operaatori Dorpat OÜ (edaspidi Herb Spa) vahel.

1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Herb Spa  e-poest teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3 E-poes tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

 

2. Hind

 

2.1 Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemakse.

 

3. Tellimuse esitamine

 

3.1 Tellimusi saab Herb Spa  e-poes esitada külalisena.

3.2 Klient valib e-poest välja soovitud kinkekaardid ja lisab ostukorvi.

3.3 Klient täidab Kassa vaates andmed ja sisestab enda emaili aadressi, kuhu saadetakse kliendile unikaalse numbriga kinkekaart.

3.4 Klient kinnitab ostukorvi ja tasub kauba eest müüja poolt pakutud maksekeskkondades. Klient kontrollib enne arve tasumist, et arves toodud andmed vastavad kliendi tegelikule soovile.

3.5 Pärast kauba eest tasumist tuleb kliendil vajutada lingile “Tagasi kaupmehe juurde”.

3.6 Tellimuse ja makse kättesaamise kohta saadab müüja kliendile e-kirjaga kinnituse ja arve.

 

4. Maksetingimused

 

 Toodete eest tasumine

 

4.1 Kliendi poolt e-poest ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt e-poe kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.

4.2 E-poes määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena.

Panga ülekandega on võimalik maksta järgmistest pankadest:

Eesti: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop pank, Pocopay, Liisi.

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

 

5. Tarnetingimused

 

Pärast ülekande sooritamist saadetakse kliendile ostetud kinkekaart allalaetava voucherina e-postile.

 

6. Tellimuse tühistamine ja raha tagastamine

 

6.1 Kinkekaardi ostmisel E-poest on tarbijal õigus taganeda müügilepingust 14 päeva jooksul alates kinkekaardi kättesaamise päevast (E-poest kinkekaardi ostmise korral alates päevast, millal  Herb Spa saatis kinkekaardi soovitud e-posti aadressile). Tehingust ei saa taganeda, kui kinkekaardil toodud unikaalset koodi on juba kasutatud.

6.2 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaarti ei vahetata sularaha ega mõne muu teenuse kinkekaardi vastu.

6.3 E-poest elektrooniliste kinkekaartide ostu puhul kinkekaardi kehtivus on vastavalt kas 6 kuud (teenusepõhised)  või 12 kuud (summalised).

 

7. Konfidentsiaalsus ja isikuandmete töötlemine

 

E-poes tellimuse tegemisel ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed ( sh nimi ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, aadress, telefoninumber, e-maili aadress) on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse tellimuse jaoks ning kauba ostjale saatmiseks vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele. Herb Spa  ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma Kliendi nõusolekuta.

7.1. Herb Spa on isikuandmete vastutav töötleja, Herb Spa edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

8. Muu

 

Kliendi ja Herb Spa  vahel  e-poe vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

 

Andmed

 

Dorpat OÜ
Arveldusarve: EE982200221034620400 Swedbank
KMKR EE101136048
Äriregistri kood 11349438

Soola 6, 51004 Tartu, Eesti
+372 733 7187
info@herbspa.ee

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info NÕUSTUN